Zadzwoń do nas

+48 573 380 257

Napisz do nas

info@humane-rokitnica.pl

Odwiedź nas

Pon - Pt: 8.00 - 18.00

Nasza twarz ma swoje wyjątkowe cechy, dzięki którym różnimy się od siebie i możemy wyrażać swoją osobowość. Trudno byłoby znaleźć człowieka o idealnie symetrycznym licu.

Zdarza się jednak, że w wyniku urazów, wypadków, wady zgryzu, procesów starzenia lub z innych przyczyn, nasza twarz jest niesymetryczna lub jakaś jej cecha szczególnie nie przypada nam do gustu. Wówczas medycyna estetyczna ma do zaoferowania niezwykle skuteczne remedium- wypełniacze.

Modelowanie rysów to zabieg polegający na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsca preparatu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy i zbudowaniu przy jego pomocy objętości kształtującej całościowy wygląd twarzy.

Decyzję o rodzaju preparatu podejmuje lekarz po analizie Twoich oczekiwań i możliwości procedury- dysponujemy preparatami od niskiego do bardzo wysokiego poziomu sieciowania, a co za tym idzie- o różnym stopniu unoszenia tkanek, i trwałości efektu.

Podczas zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości, ultraczysty stabilizowany kwas hialuronowy z doskonale dobranymi parametrami reologicznymi, produkowany w całości w laboratoriach w Szwajcarii.


PRZYGOTOWANIE: Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Istotnym zaleceniem jest by po zabiegu nie dotykać twarzy, nie masować jej i nie chłodzić lodem. Przez tydzień po zabiegu nie powinno się nadal masować okolić poddanych zabiegowi, unikać spania na twarzy czy zakładania opasek lub czapek dociskających te miejsca.


CZAS TRWANIA: 20-30 minut.

Na skórze w miejscach wkłuć może pojawić się lekkie podrażnienie, zaczerwienienie i obrzęk.


EFEKT: Oczekiwany ostateczny efekt zabiegu widać po ustąpieniu obrzęku i może się utrzymywać od 3 miesięcy do kilku lat w zależności od rodzaju użytego preparatu i cech osobniczych.


CENA: Cena uzależniona jest od ilości zużytego preparatu. Zabieg z użyciem jednej ampułkostrzykawki niezależnie od stopnia usieciowania-1000zł