Zadzwoń do nas

+48 573 380 257

Napisz do nas

info@humane-rokitnica.pl

Odwiedź nas

Pon - Pt: 8.00 - 18.00

wolumetria twarzy / modelowanie twarzy

Nasza twarz ma swoje wyjątkowe cechy, dzięki którym różnimy się od siebie i możemy wyrażać swoją osobowość. Trudno byłoby znaleźć człowieka o idealnie symetrycznym licu.

Zdarza się jednak, że w wyniku urazów, wypadków, wady zgryzu, procesów starzenia lub z innych przyczyn, nasza twarz jest niesymetryczna lub jakaś jej cecha szczególnie nie przypada nam do gustu. Wówczas medycyna estetyczna ma do zaoferowania niezwykle skuteczne remedium- wypełniacze.

Modelowanie rysów to zabieg polegający na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsca preparatu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy i zbudowaniu przy jego pomocy objętości kształtującej całościowy wygląd twarzy.

Decyzję o rodzaju preparatu podejmuje lekarz po analizie Twoich oczekiwań i możliwości procedury. Dysponujemy preparatami od niskiego do bardzo wysokiego poziomu sieciowania, czyli o różnym stopniu unoszenia tkanek i trwałości efektu.

Podczas zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości, ultraczysty stabilizowany kwas hialuronowy z doskonale dobranymi parametrami reologicznymi. Produkt jest produkowany w całości w laboratoriach w Szwajcarii.

wolumetrai twarzy / modelowanie twarzy

PRZYGOTOWANIE: Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Istotnym zaleceniem jest by po zabiegu nie dotykać twarzy, nie masować jej i nie chłodzić lodem. Przez tydzień po zabiegu nie powinno się nadal masować okolić poddanych zabiegowi. Należy również unikać spania na twarzy czy zakładania opasek lub czapek dociskających te miejsca.


CZAS TRWANIA: 20-30 minut.

Na skórze w miejscach wkłuć może pojawić się lekkie podrażnienie, zaczerwienienie i obrzęk.


EFEKT: Oczekiwany ostateczny efekt zabiegu widać po ustąpieniu obrzęku. Może się utrzymywać od 3 miesięcy do kilku lat w zależności od rodzaju użytego preparatu i cech osobniczych.


CENA: Cena zależy od ilości zużytego preparatu. Zabieg z użyciem jednej ampułkostrzykawki niezależnie od stopnia usieciowania-1000zł