Zadzwoń do nas

+48 573 380 257

Napisz do nas

info@humane-rokitnica.pl

Odwiedź nas

Pon - Pt: 8.00 - 18.00

Zmarszczki statyczne, to „zagniecenia” lub „bruzdy”, które pojawiają się pod wpływem powtarzających się latami ruchów mimicznych lub są efektem wiotczenia skóry i jej nawisów, i nie znikają samoistnie.

Częściowo można je zniwelować poprzez stosowanie toksyny botulinowej i umiejętne modelowanie twarzy, jednak przy szczególnie głębokich zmarszczkach jedynym sposobem na zlikwidowanie lub wypłycenie ich w gabinecie medycyny estetycznej jest wypełnienie kwasem hialuronowym.

Jest to zabieg polegający na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsca preparatu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy i wypełnieniu nim bruzdy.

Decyzję o rodzaju preparatu podejmuje lekarz po analizie charakteru zmarszczek- dysponujemy preparatami od niskiego do bardzo wysokiego poziomu sieciowania, a co za tym idzie- o różnym stopniu unoszenia tkanek i trwałości.

Podczas zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości, ultraczysty stabilizowany kwas hialuronowy z doskonale dobranymi parametrami reologicznymi, produkowany w całości w laboratoriach w Szwajcarii.


PRZYGOTOWANIE: Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Istotnym zaleceniem jest by po zabiegu nie dotykać twarzy, nie masować jej i nie chłodzić lodem. Przez tydzień po zabiegu nie powinno się także masować okolić poddanych zabiegowi, unikać spania na twarzy czy zakładania opasek lub czapek dociskających te miejsca.


CZAS TRWANIA: 20 minut.

Na skórze w miejscach wkłuć może pojawić się lekkie podrażnienie, zaczerwienienie i obrzęk.


EFEKT: Oczekiwany ostateczny efekt zabiegu widać po ustąpieniu obrzęku i może się utrzymywać od 3 miesięcy do kilku lat w zależności od rodzaju użytego preparatu i cech osobniczych.


CENA: Cena uzależniona jest od ilości zużytego preparatu. Zabieg z użyciem jednej ampułkostrzykawki niezależnie od stopnia usieciowania-1000zł