Zadzwoń do nas

+48 573 380 257

Napisz do nas

info@humane-rokitnica.pl

Odwiedź nas

Pon - Pt: 8.00 - 18.00

Nie ma bardziej popularnej i skutecznej metody stosowanej w medycynie estetycznej, niż wygładzanie zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej- tzw. botoksu. 

Jest to zabieg polegający na zablokowanie skurczu wybranych grup mięśni odpowiedzialnych za nawykowe marszczenie skóry. Skóra może dzięki temu „odpocząć” w tych miejscach, zregenerować się i wygładzić.

Precyzyjne wprowadzenie niewielkich dawek preparatu do wybranych mięśni sprawia, że są one niejako uśpione w swoim działaniu na pewien czas. Osłabienie lub zablokowanie ich skurczu prowadzi do wygładzenia skóry przez co wiele niechcianych zmarszczek powstałych często w wyniku chronicznego napięcia mimicznego, przestaje być widocznych. Zabieg cofa oznaki starzenia a jednocześnie może stanowić element zapobiegania ich powstawaniu czy pogłębianiu się już w młodym wieku.


PRZYGOTOWANIE: Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Istotnym zaleceniem jest by przez 24 godziny unikać ćwiczeń fizycznych i ciężkich prac, a także pochylania się. Nie powinno się także pocierać ani masować okolić poddanych zabiegowi, unikać spania na twarzy czy zakładania opasek lub czapek dociskających te miejsca. 

Intensywna aktywność sportowa, masaże i korzystanie z sauny mogą wpłynąć na skrócenie trwałości efektów zabiegu, podobnie jak opalanie się i nagrzewanie leczonych okolic ciała.


CZAS TRWANIA: 10 minut.

Na skórze w miejscach wkłuć może pojawić się lekkie podrażnienie, zaczerwienienie i obrzęk. Dodatkowym i szybko ustępującym objawem może być uczucie mrowienia i zwiększonej ciężkości ostrzykniętych miejsc.


EFEKT: Oczekiwany ostateczny efekt zabiegu pojawia się w ciągu 2 tygodni i zależnie od Twojego metabolizmu, aktywności, miejsca podania preparatu oraz czynników zewnętrznych może się utrzymywać od 3 miesięcy do roku. 


CENA: Cena uzależniona jest od ilości okolic traktowanych preparatem.

1 okolica- tj. lwia zmarszczka/ zmarszczki poprzeczne czoła/ kurze łapki/ królicze zmarszczki/ kamienna broda- 500zł

2 okolice-900zł

3 okolice- 1200zł