Zadzwoń do nas

+48 573 380 257

Napisz do nas

info@humane-rokitnica.pl

Odwiedź nas

Pon - Pt: 8.00 - 18.00

Nie wiadomo kiedy, całkiem gładka i napięta skóra twarzy nieco zwiotczała. Pojawiły się drobne zmarszczki, które w niektóre dni są bardziej widoczne, a innym razem niemal znikają… Kontur twarzy przestał być jednolitą linią, skóra przyszarzała, nie bije takim blaskiem młodości jak jeszcze kilka lat temu…

Tak, dojrzewasz. To piękne, ale czasem powoduje tęsknotę za tym, co mija. Skóra nie regeneruje się już samoistnie tak jak kiedyś, a każde obciążenie ze strony środowiska czy stresu, odwodnienia, daje się jej widocznie we znaki.

Właśnie teraz nadeszła pora na wsparcie ze strony medycyny estetycznej. W porę uchwycone zmiany pozwalają jeszcze przez długi czas cieszyć się świeżością i młodym wyglądem skóry.

Nie czekaj, aż zmiany staną się nieodwracalne!

Regeneracja przy pomocy własnych komórek macierzystych pochodzących z Twojej krwi, nieusieciowany, naturalny kwas hialuronowy, czy stymulatory tkankowe? Decyzja należy do Ciebie. Pomożemy Ci wybrać tę opcję, która będzie dla Ciebie najlepsza i pozwoli osiągnąć zamierzony efekt.

Podczas zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości, certyfikowane produkty z doskonale dobranymi parametrami reologicznymi.