Zadzwoń do nas

+48 573 380 257

Napisz do nas

info@humane-rokitnica.pl

Odwiedź nas

Pon - Pt: 8.00 - 18.00

Kiedy skóra starzeje się, traci naturalny składnik wiążący w niej wodę i pozwalający cieszyć się jędrnością i elastycznością tkanek- kwas hialuronowy. Dlatego tam, gdzie skóra w widoczny sposób traci swą witalność należy dostarczyć jej kwasu hialuronowego z zewnątrz.

Wiotczejące „pelikany” na ramionach, pomarszczony dekolt, szyja z „obręczami Wenus”, zmarszczki nad pępkiem czy kolanami, w okolicach pachwin- potrafimy zniwelować skutecznie te oznaki starzenia się!

Produkt daje szczególnie możliwość pracy w obrębie ciała, w przypadku gdy nie występuje tu nadmiar tłuszczu, a skóra traci już swą pierwotną elastyczność.

Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsca preparatu zawierającego nieusieciowany kwas hialuronowy. Powoduje to intensywne nawilżanie i stymulowanie rozwoju włókien kolagenowych. Podczas zabiegu nie wprowadzamy żadnych stabilizatorów i domieszek chemicznych, a jedynie cząsteczkę identyczną z tą, którą mamy we własnej skórze. Jest ona stabilizowana metodą termiczną, metabolizuje się powoli, dlatego „pracuje” dla nas przez wiele miesięcy. 

Podczas zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości, ultraczysty kwas hialuronowy produkowany w całości w laboratoriach w Szwajcarii.


PRZYGOTOWANIE: Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Istotnym jest by nie dotykać okolicy zabiegu bezpośrednio po iniekcjach i nie chłodzić jej lodem. Nawadniajmy się!


CZAS TRWANIA: 20 minut. Konieczna jest seria 2 zabiegów dla uzyskania efektu.

Po zabiegu wracasz do swoich zajęć, bez obaw o jakieś szczególne ograniczenia. Na skórze mogą pojawić się lekkie podrażnienia i zaczerwienienia będące reakcją na wkłucia, podobnie jak drobniutkie guzki, które bez żadnej ingerencji rozpuszczą się po kilku godzinach.


EFEKT: Już w kilka dni po zabiegu możesz się cieszyć odmłodzonym wyglądem skóry, a efekt ostateczny zobaczysz już w miesiąc po drugim zabiegu i utrzyma się on od pół roku do roku.


CENA:

Twarz- 1200zł, a w przypadku opłacenia od razu obu zabiegów z serii- 2000zł

Szyja/ Dekolt/Brzuch/- 1200zł, a w przypadku opłacenia od razu obu zabiegów z serii- 2000zł

Ramiona/ Okolica kolan/ Okolica pachwin- 1600zł, a w przypadku opłacenia od razu obu zabiegów z serii- 2900zł