Zadzwoń do nas

+48 573 380 257

Napisz do nas

info@humane-rokitnica.pl

Odwiedź nas

Pon - Pt: 8.00 - 18.00

Jeśli wydzielanie potu w okolicach pach, czoła, dłoni lub stóp staje się dla Ciebie coraz częściej kłopotliwe, trudno jest Ci opanować nieprzyjemny zapach i mokre plamy na ubraniach powodują dyskomfort, warto pomysleć o terapii nadpotliwości.

Toksyna botulinowa (tzw. „botoks”) może być podana w miejsca występowania nadpotliwości, ograniczając nadmiarową pracę maleńkich mięśni odpowiedzialnych za wydzielanie potu.  Precyzyjne wprowadzenie niewielkich dawek preparatu do wybranych mięśni sprawia, że są one niejako uśpione w swoim działaniu na pewien czas. W ten sposób na 3-12 miesięcy pozbędziesz się niechcianego kłopotu.


PRZYGOTOWANIE: Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Istotnym zaleceniem jest by przez 24 godziny unikać ćwiczeń fizycznych i ciężkich prac, a także pochylania się. Przez dobę nie powinno się także pocierać ani masować okolić poddanych zabiegowi, unikać zakładania strojów dociskających miejsca poddane terapii.

Intensywna aktywność sportowa, masaże i korzystanie z sauny mogą wpłynąć na skrócenie trwałości efektów zabiegu, podobnie jak opalanie się i nagrzewanie leczonych okolic ciała.


CZAS TRWANIA: 30 minut.

Na skórze w miejscach wkłuć może pojawić się lekkie podrażnienie, zaczerwienienie i obrzęk. Dodatkowym i szybko ustępującym objawem może być uczucie mrowienia i zwiększonej ciężkości ostrzykniętych miejsc.


EFEKT: Oczekiwany ostateczny efekt zabiegu pojawia się w ciągu 2 tygodni i zależnie od Twojego metabolizmu, aktywności, miejsca podania preparatu oraz czynników zewnętrznych może się utrzymywać od 3 miesięcy do roku. 


CENA:

Nadpotliwość pach, dłoni, stóp- 1500zł

Nadpotliwość czoła- 500zł