Zadzwoń do nas

+48 573 380 257

Napisz do nas

info@humane-rokitnica.pl

Odwiedź nas

Pon - Pt: 8.00 - 18.00

Tak, miękkie, kształtne i jędrne usta to w naszej kulturze nieodzowny element atrakcyjności. Nie zawsze jednak nasze wargi mają taki kształt i charakter jak sobie wymarzyliśmy. Co więcej, z wiekiem czerwień wargowa ma tendencję do „chowania” się, a tzw. „kod kreskowy”, czyli pionowe zmarszczki wokół ust znacząco wpływają na odbiór naszego wieku.

Ust nie trzeba przerysowywać ani wypełniać nadmiernie by zaczęły spełniać swoją kulturową funkcję we właściwy sposób. Niejednokrotnie wystarczy nieznaczne podkreślenie ich kształtu, nawilżenie, abyś poczuła się wyjątkowo atrakcyjnie.

Zabieg na ustach polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsca preparatu zawierającego usieciowany kwas hialuronowy. Zabieg w zależności od charakteru preparatu może jedynie podkreślić kształt, odświeżyć, nawilżyć i nabłyszczyć czerwień wargową lub też wymodelować wargi i ich okolice według naszych potrzeb.

Decyzję o rodzaju preparatu podejmuje lekarz po analizie proporcji Twojej twarzy oraz wysłuchaniu Twoich oczekiwań- dysponujemy preparatami od niskiego do bardzo wysokiego poziomu sieciowania, a co za tym idzie- o różnym stopniu unoszenia tkanek i trwałości.

Podczas zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości, ultraczysty stabilizowany kwas hialuronowy z doskonale dobranymi parametrami reologicznymi, produkowany w całości w laboratoriach w Szwajcarii.


PRZYGOTOWANIE: Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Istotnym jest, by po zabiegu nie dotykać ust, nie masować ich i nie chłodzić lodem. Przez tydzień po zabiegu nie powinno się masować warg, unikać spania na twarzy, picia przez rurkę, wizyt stomatologicznych oraz seksu oralnego.


CZAS TRWANIA: 20-30 minut (+30 minut znieczulenia).

Po zabiegu może pojawić się lekkie podrażnienie, zaczerwienienie i obrzęk, znikające do kilku dni.


EFEKT: Oczekiwany ostateczny efekt zabiegu widać po ustąpieniu obrzęku i może się utrzymywać od 3 miesięcy do kilku lat w zależności od rodzaju użytego preparatu i cech osobniczych.


CENA: Cena uzależniona jest od ilości zużytego preparatu. Zabieg z użyciem jednej ampułkostrzykawki niezależnie od stopnia usieciowania-1000zł